World Hardcore Wrestling Federation

E-fed wrestlingu.

Ogłoszenie

Testomaniac: Przez dłuższy czas mnie nie będzie.Piszcie w ringu ,ale gali nie będzie przez dluzszy czas.

#1 2011-04-16 14:57:24

Mr. Crusher

Superstar

Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 28
Punktów :   

Kilka pomysłów, rad...

Przedstawię to także w punktach:

1. Usunięcie tematu Ring/Backstage, tym bardziej, że obie te rzeczy są już w osobnych tematach. Do tego oba tematy Ring i Backstage rozdzielić z jednego działu, i stworzyć dwa osobne działy. Z tematu Ring/Backstage komentarze z ringu, można przenieść, co do BS, jest to zbyt duży kłopot, gdyż wybuchały tam kłótnie, i wszystko w dobrej kolejności przenieść to kłopot...
2. Usunięcie stron internetowych zawodników. Czyli Websites. Przynajmniej strony użytkowników, którzy po prostu będą to reklamować, i nic nie dodawać. Myślę, że to raczej na przyszłość.
3. Popatrzenie na niestety lekki spamik Nie będę mówił kto, jednak zauważenie i zwrócenie uwagi na osoby, które zakładają temat, i wypowiadają się o nim w drugim poście. Ogólnie jest to nabijanie sobie postów, aby zwiększyć swoją rangę i zdobyć uznanie innych.
4. Jeżeli ktoś chciałby się tym zająć, można by zrobić dział Newsy, gdzie zamieszczane by były wydarzenia z naszej federacji. Różne wpisy ze stron internetowych zawodników, którzy w ten dział się angażują. Jeśli ktoś nie mógłby grać z jakichś powodów przez jakiś czas na przykład kontuzja. Wiecie, takie bajery...

Poza tym looknijcie na podobny temat, poniżej. Tam także wypisanych jest kilka problemów.
Pozdro
Crush

Offline

 

#2 2011-04-16 15:09:59

 Titus O'Neil

Moderator

Zarejestrowany: 2011-04-15
Posty: 75
Punktów :   -1 
Wrestler w e-fedzie: Titus O'Neil
Tag Team partner w e-fedzie: Always The Best
Manager w e-fedzie: Eve Torres

Re: Kilka pomysłów, rad...

1.zdecydowanie się zgadzam
2.No sam nie wiem gdyż wtedy jest więcej do pisania. Moim zdaniem to powinno zostac
3.No jest mały spam i wiem o kogo chodzi ale ja tak nie robie by zwiększyc Rangę tylko żeby było bardziej posegregowane.
4.Mi ten pomysł się podoba ale trzeba by było znalesc osobe ktora by to pisala

Offline

 

#3 2011-04-16 15:17:43

Cezar

Superstar

Zarejestrowany: 2011-04-16
Posty: 27
Punktów :   

Re: Kilka pomysłów, rad...

1. Trzeba usunąć, bo w tym temacie po kilku tygodniach by się burdel zrobił.
2.To jest wg. mnie bez sensu. Takie strony nie istnieją i nie ma potrzeby robienia takich nie potrzebnych tematów.
3.Spam jest. Ale Titus, mogłeś swojego posta od razu napisać, a nie napisać "tutaj piszcie swoje wypowiedzenia" a następnie minutę później post z wypowiedzią. Można byłoby go od razu napisać.
4. Pomysł dobry i pojawiający się w większości e-fedów i ja mogę się tym zająć

Offline

 

#4 2011-04-17 10:55:13

 nszymanczyk

Superstar

4200551
Call me!
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2011-04-16
Posty: 27
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: John Cena
Tag Team partner w e-fedzie: Edge, JoMo
WWW

Re: Kilka pomysłów, rad...

1. zgadzam się.
2. Niech zostaną, tutaj można się w miarę dowiedzieć o posunięciach wroga/kumpla. Wg. mnie to dodaje smaczku.
3. Spam lekki jest. Ten post ja chcecie to zaliczajcie ale nie lubię lania wody
4. Mogę się zająć.


John Cena: 0/0/0 /0/0/0 0/0/0

Offline

 

#5 2011-04-17 12:03:41

Escene

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 13
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Escinel Hawk
Manager w e-fedzie: Maryse

Re: Kilka pomysłów, rad...

4. CHętnie (Jestem newsmanem na Finisher.pl)

Offline

 

#6 2011-04-17 14:31:46

RandyOrton

Moderator

Zarejestrowany: 2011-04-06
Posty: 61
Punktów :   

Re: Kilka pomysłów, rad...

bede z escene pisał newsy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pogaduchy.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.theo2.pun.pl www.zgr.pun.pl www.fretki.pun.pl